Wypromuj się na targach Fast Textile

Drogi Wystawco!
Międzynarodowe Targi Tekstylne to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią Fast Textile!
Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na MIĘDZYNARODOWE TARGI TEKSTYLNE 9 EDYCJA dowiedzieli się Twoi klienci!

1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy
2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na MIĘDZYNARODOWE TARGI TEKSTYLNE 9 EDYCJA i sukcesywnie o tym przypominaj!
3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na Fast Textile
4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czeka na Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie produkty? jakie atrakcje?)
5. Przygotuj ofertę specjalną na Fast Textile i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner MIĘDZYNARODOWE TARGI TEKSTYLNE 9 EDYCJA
7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na targi Fast Textile z naszym teamem! Wyślij nam listę produktów, promocji, premier czy atrakcji obecnych na Twoim stoisku podczas Targów Fast Textile (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: marketing@warsawexpo.eu)
8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach poniżej znajduje lista plików do pobrania.

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc! Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.

Pobierz banery

800×800


1200×200

Pobierz logo
Fast Textile

Pobierz

PTAK WARSAW EXPO
Fast Textile

Pobierz