ZOSTANIE CZĘŚCIĄ MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW TEKSTYLNYCH

FAST TEXTILE to nowatorskie wydarzenie, w którym biorą udział wystawcy z Polski i zagranicy. Targi charakteryzują się dostępnością ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, która daje wystawcom najlepsze, wręcz nieograniczone możliwości zaprezentowania swojej oferty.

PREZENTUJESZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TYSIĄCOM KONSUMENTÓW

W ubiegłym roku targi FAST TEXTILE odwiedziło 33 000 gości z Polski i zagranicy. To tysiące Twoich potencjalnych klientów! Jeśli bierzesz udział w targach jako wystawca, masz do trzech dni na zaprezentowanie swoich produktów i usług. I to nie wszystko. Dzięki szerokiej kampanii reklamowej FAST TEXTILE i dużemu zainteresowaniu mediów Twoja marka dotrze do setek tysięcy osób w Polsce i za granicą.

Zyskasz cenną wiedzę i poznasz nowe wiadomości rynkowe

W biznesie nie możesz stać w miejscu. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych otrzymasz cenną wiedzę, którą możesz wykorzystać w praktyce, a na naszych targach odkryjesz najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe. Przez trzy dni trwania targów wystawcy prezentują swoje produkty w ośmiu obszarach tematycznych: tkaniny i dzianiny, maszyny, przędze, usługi, akcesoria i artykuły krawieckie, tekstylia domowe, wyroby gotowe, tkaniny obiciowe, tekstylia reklamowe, fast fashion i media.

Ustanowisz cenne kontakty biznesowe

Podczas targów FAST TEXTILE będziesz prowadzić dyskusje i budować wartościowe relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami. Targi to jedyna taka okazja nie tylko do zbudowania bazy dla nowych klientów, ale także poznania ich potrzeb, co umożliwia jeszcze lepsze dostosowanie oferty do oczekiwań odbiorców, co z kolei zwiększa zyski firmy.

MOŻESZ KORZYSTAĆ Z PROGRAMU HOSTED BUYERS

To specjalny program, który powstał po raz pierwszy w Polsce na taką skalę. Głównym celem jest zaoferowanie wystawcom konkretnych spotkań biznesowych z potencjalnymi nabywcami i odbiorcami ich produktów i usług. Program obejmuje nie tylko Polskę, ale także kraje ościenne (głównie z Europy Środkowo-Wschodniej) i nadaje całemu wydarzeniu międzynarodowy charakter. Dzięki tym działaniom każdy wystawca może osiągnąć zamierzone cele biznesowe.

ZAREZERWUJ STOISKO

Dedykowana zabudowa Targowa

Zapoznaj się z ofertą poszczególnych struktur wystawienniczych w Ptak Warsaw Expo. Skorzystaj ze sprawdzonej oferty odpowiadającej najnowszym trendom w specjalnej cenie.

WIĘCEJ

Dodatkowa oferta marketingowa dla wystawców

Sprawdź dodatkową ofertę marketingową dla wystawców, którą oferuje Ptak Warsaw Expo.

Zobacz więcej