VII edycja Fast Textile

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile odbędzie się 1-3 grudnia 2021 w Ptak Warsaw Expo. Setki wystawców z całego świata ponownie zaprezentują swoje najlepsze produkty i usługi klientom biznesowym i detalicznym.

Targi Fast Textile są najważniejszą imprezą branży tekstylnej w Polsce. Udział w wydarzeniu to świetna okazja, aby pokazać trendy na rok 2022 oraz dowiedzieć się o najnowszych technologiach wykorzystywanych w przemyśle tekstylnym. Bogata oferta targów wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno wśród pasjonatów, jak i specjalistów z branży, szczególnie ze względu na rekordową liczbę bezpośrednich producentów. Obecność w jednym miejscu i czasie szerokiego grona producentów oznacza unikalną możliwość zamówienia bądź kupna wszystkiego, czego potrzeba do produkcji odzieży, w tym tkanin, tekstyliów, przędzy, dodatków, akcesoriów krawieckich czy maszyn.

Podczas najbliższej odsłony wydarzenia zaprezentowana zostanie jeszcze szersza oferta tekstyliów z całego świata. Na czas targów powstaną specjalne strefy branżowe: tkaniny/dzianiny, dodatki/akcesoria, przędza, maszyny, usługi, tekstylia domowe, media i pawilony narodowe, a także strefa odzieży Fast Fashion oraz Advertising Textiles – tekstylia reklamowe.

Głównym celem Targów Fast Texitle jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wystawcami a producentami odzieży.

Targi Fast Textile rokrocznie odwiedzane są przez setki międzynarodowych wystawców. Podczas ostatniej edycji wydarzenia swoje produkty i usługi prezentowało 450 firm z 40 krajów. Lokalizacja w stolicy Polski sprawia, że miejsce to jest idealne dla producentów z regionu, ale również z całego kraju i z zagranicy. Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo jest położone blisko Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina, z którego na wydarzenie dotrzeć można w niespełna 10 minut. Ptak Warsaw Expo jest również dogodnie położone względem dwóch innych lotnisk: w Modlinie oraz Łodzi. Na wydarzenie bez problemu można dotrzeć także samochodem, nie martwiąc się o parking, ponieważ dla uczestników wydarzenia dostępnych jest na miejscy aż 15 000 miejsc parkingowych.

Wydarzeniem towarzyszącym targom jest Forum Tekstylne, w ramach którego odbywają się liczne wykłady i prelekcje dedykowane technologiom oraz specjalistycznym strategiom używanym w przemyśle tekstylnym. Możliwość udziału w panelach dyskusyjnych i wymiany doświadczeń z zakresu prowadzonych działalności niesie wiele korzyści dla działających w branży przedsiębiorców.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VII edycji Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile.

Rejestracja dla Odwiedzających: https://fasttextile.com/rejestracja/

Dla Wystawców: https://fasttextile.com/rejestracja-wystawcy/