Odnieś sukces na Fast Textile 2021

Międzynarodowe Targi Tekstylne w Ptak Warsaw Expo to wydarzenie, które od kilku lat stanowi najważniejszy punkt w kalendarzu działających w branży specjalistów. Ideą, która od początku przyświeca organizacji wydarzenia jest stworzenie platformy do pozyskiwania i wymiany kontaktów biznesowych z całego świata, zwiększania potencjału organizacyjnego firmy i budowania rozpoznawalności marki na rynku. Targi stanowią doskonałą okazję do przeprowadzenia bezpośredniej rozmowy z obecnymi i potencjalnymi klientami, jak też wprowadzenie na rynek i wypromowanie nowych produktów i usług.

Fast Textile umożliwia nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy przedsiębiorcami z różnych gałęzi przemysłu tekstylnego. Jest to jedyne przedsięwzięcie tego typu w Polsce, wzorowane na najlepszych targach światowych. Wydarzenie jest prawdziwym świętem dla branży. Targi corocznie odwiedzane są przez liczne grono specjalistów, jak też hobbystów poszukujących ciekawych rozwiązań i produktów. Ostatnią edycję odwiedziło ponad 30 000 gości z kraju i zagranicy, którzy jak co roku mieli okazję poznać tutaj ofertę firm z całego świata.

Targi to doskonałe miejsce do zaproszenia bazy swoich potencjalnych klientów i zaprezentowania im swoich produktów. To jedna z nielicznych okazji, gdy w tak krótkim czasie można spotkać się z tak wieloma klientami.

Poprzednia edycja Fast Textile cieszyła się ogromną frekwencją nie tylko ze strony odwiedzających. W VI odsłonie wydarzenia udział wzięło 450 wystawców z polski i zagranicy, którzy na ogromnej powierzchni wystawienniczej zaprezentowali swoją bogatą ofertę produktową. Ogromna liczba producentów i dystrybutorów oraz prezentowanych przez nich produktów stworzyły wyjątkową przestrzeń dla rozwoju biznesu.

Przybyli na kolejną edycję wydarzenia goście z pewnością docenią możliwość zapoznania się z pełną specyfikacją interesującego ich produktu, jak również możliwość przetestowania nowych rozwiązań. Ogromna przestrzeń przeznaczona na organizację wydarzenia pozwala wystawcom na nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

Odpowiednie zadbanie o wrażenia wizualne i estetykę stoiska, a także skuteczną komunikację, przede wszystkim przed rozpoczęciem eventu, z pewnością skieruje większą uwagę uczestników wydarzenia na Twoją ofertę. Dzięki zastosowaniu poniższych wskazówek, wzmocnisz swój udział w targach, a także oszczędzisz wiele stresu i pieniędzy w trakcie organizacji stoiska.

Przed udziałem w targach przemyśl koncepcję swojego stoiska. Zastanów się jakie maszyny są dla Ciebie najważniejsze – to pozwoli w pełni wykorzystać powierzchnię i rozplanować wyposażenie stoiska.

Gdy już będziesz miał plan, czas przejść do wyposażenia stoiska. Jego najważniejsze elementy to:

Branding – pierwszym elementem, jakiego odwiedzający szukają na stoisku to logo bądź nazwa firmy. Z wykorzystaniem banerów bądź – dla wzmocnienia efektu – ekranu LED, na którym wyświetlisz swoje flagowe produkty lub usługi.

Oświetlenie – jeden z najważniejszych elementów stoiska, który pozwoli Ci w pełni wyeksponować Ci najnowsze artykuły. Inteligentna gra świateł zdecydowanie podniesie atrakcyjność Twojego stoiska i produktu.