Stoisko uszyte na miarę

Stoisko uszyte na miarę

Targi to miejsce, gdzie można pokazać więcej niż na stronie internetowej czy podczas spotkań biznesowych.

Siedzenie przy stoliku z laptopem to zdecydowanie zbyt bierne podejście do uczestnictwa w targach. Ekspozycja produktów to „must have” na targach, ale produkty same się nie obronią. Targi są jedynym kanałem, który umożliwia bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami, z wykorzystaniem wszystkich pięciu zmysłów. Nie można tego nie wykorzystać. Perfekcyjnie przygotowane i przyciągające wzrok stoisko, uścisk dłoni przedstawiciela firmy z którego ust padają konkrety – to wszystko działa na korzyść firmy.

Podczas Targów Fast Textile, oprócz Diamentów Fast Textile, zostanie przyznana nagroda specjalna – „Stoisko uszyte na miarę”. Odwiedzający ocenią wszystkie stoiska, wybiorą jedno najciekawsze i najładniejsze, a następnie za pomocą specjalnych kart do głosowanie zostanie wytypowany zwycięzca. Dlatego zachęcamy do tworzenia atrakcyjnych ekspozycji, pięknej zabudowy, które przyciągną wzrok.

Nagrodą w Konkursie jest wyjątkowa, dedykowana statuetka oraz rabat na udział w kolejnej edycji Targów Fast Textile w wysokości 50%.

Stoisko uszyte na miarę