Polska Agencja Informacyjna patronem Targów Tekstylnych

Miło nam ogłosić, że Międzynarodowe Targi Tekstylne zyskały nowego patrona – jest nim Polska Agencja Informacyjna Interpress, jedyna w Polsce agencja wyspecjalizowana w dostarczaniu informacji i obsłudze międzynarodowej dla polskich podmiotów zagranicą oraz zagranicznych w Polsce.

Zespół dziennikarzy i współpracowników Polskiej Agencji Informacyjnej Interpress miesięcznie dostarcza ponad 2000 tekstów informacyjnych w języku polskim z 30 krajów świata. Agencja przygotowuje również informacje dotyczące wydarzeń z Polski w kilkunastu językach i dystrybuuje je do sieci partnerów na całym świecie.

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile to największe wydarzenie branży tekstylnej w Polsce. W nadchodzącej edycji weźmie udział aż 350 firm z całego świata. Targi dają unikalną możliwość nawiązania relacji handlowych między producentami odzieży a wytwórcami tkanin, przędzy, akcesoriów oraz maszyn. Targi Fast Textile są skutecznym narzędziem promocji i budowania renomy wszystkich przedsiębiorstw w nim uczestniczących.

Zapraszamy na III edycję Targów Tekstylnych, która odbędzie się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą w dniach 17-19 listopada.

Pobierz bezpłatny bilet wstępu na Targi. (www.fasttextile.com/rejestracja)