Nowa lokalizacja Fast Textile

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile odbędą się po raz trzeci w dniach 17-19 listopada 2016. Nowe trendy ze świata tkanin i dodatków poznamy w zupełnie nowej lokalizacji – Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Usytuowane na przedmieściach Warszawy, Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej – liczy 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w sześciu nowoczesnych halach oraz 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej. Ptak Warsaw Expo położone jest 10 minut jazdy od największego w kraju międzynarodowego lotniska im. Chopina i 15 minut od ścisłego centrum Warszawy, przy zbiegu najważniejszych dróg krajowych S7 i S8 oraz autostrady A2. Dzięki temu Ptak Warsaw Expo jest popularnym miejscem spotkań biznesowych wśród firm i klientów z całego świata.

Podczas nadchodzącej III edycji Targów Tekstylnych spodziewana jest rekordowa liczba zarówno wystawców, jak i odwiedzających. Swój udział potwierdzili już przedstawiciele branży tekstylnej z całego świata, m.in. z Włoch, Francji, Portugalii, Danii, Tajwanu czy Niemiec.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowych Targach Tekstylnych, największym wydarzeniu branży tekstylnej w Polsce. Już dziś pobierz bezpłatny bilet wstępu! Do zobaczenia w Ptak Warsaw Expo w dniach 17-19 listopada.