MIĘDZYNARODOWE TARGI TEKSTYLNE FAST TEXTILE – V EDYCJA 22-24 LISTOPADA 2018 r.

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile są najważniejszą imprezą branży tekstylnej w Polsce. Powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na wydarzenia poświęcone tej tematyce i szybko stały się największym przedsięwzięciem tego typu w Europie Środkowej.

Podczas zeszłorocznych Targów Fast Textile swoje produkty prezentowało 400 firm z 40 krajów. Wydarzenie odwiedziło ponad 27 000 osób, w tym około 20 000 odwiedzających skierowanych na zawieranie kontraktów i składanie zamówień – wśród nich prezesi, dyrektorzy oraz menadżerowie dużych firm związanych z tekstyliami, jak również specjaliści ds. zakupów największych producentów odzieży. Odwiedzili nas także projektanci mody, m.in. Maciej Zień i Rafał Michalak, którzy poszukiwali różnorodnych tkanin i dodatków do swoich kolekcji. W roku 2018 planujemy podwoić liczbę wystawców. Zaprezentowana zostanie jeszcze szersza oferta tekstyliów z całego świata.

Piąta, jubileuszowa edycja targów tekstylnych odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo. Na czas Targów powstaną specjalne strefy branżowe: tkaniny/dzianiny, dodatki/akcesoria, przędza, maszyny, usługi, tekstylia domowe, media i strefy międzynarodowe.

Podczas tegorocznych targów zostały zaplanowane liczne warsztaty i dodatkowe wydarzenia, m.in. warsztaty szycie (UltraMaszyna), kurs zdobienia odzieży (Pasmateriaozdobna.pl), kurs konstrukcji odzieży (Papavero), warsztaty modniarstwa (Monic Millnery London), networking, Forum Tekstylne i wiele więcej.

Głównym celem Targów jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wystawcami a producentami odzieży. Lokalizacja w stolicy Polski sprawia, że miejsce to jest idealne nie tylko dla producentów z regionu, ale również z całego kraju czy z zagranicy.

Udział w Targach to świetna okazja, aby pokazać trendy na sezon 2019 oraz dowiedzieć się o najnowszych technologiach wykorzystywanych w przemyśle tekstylnym. Bogata oferta Targów wzbudza ogromne zainteresowanie, szczególnie ze względu na rekordową ilość bezpośrednich producentów. Oznacza to unikalną możliwość zamówienia bądź kupna wszystkiego, czego potrzeba do produkcji odzieży, w tym tkanin, tekstyliów, przędzy, dodatków, akcesoriów krawieckich, czy maszyn.

Wydarzeniem towarzyszącym Targom jest Forum Tekstylne, w którego ramach odbywają się liczne wykłady i prelekcje dedykowane technologiom oraz specjalistycznym strategiom używanym w przemyśle tekstylnym. Daje to doskonałą możliwość udziału w panelach dyskusyjnych i wymiany doświadczeń z zakresu prowadzonych działalności.”

Dlaczego warto wziąć udział w Międzynarodowych Targach Tekstylnych Fast Textile?

  • tkaniny prosto od producenta
  • atrakcyjne ceny
  • najnowsze trendy na nadchodzący sezon: wzory, kolorystyka, struktury, surowce
  • bogata oferta nowych wzorów dodatków krawieckich
  • udział w Forum Tekstylnym

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile odwiedzają właściciele firm polskich i zagranicznych, producenci i uczestnicy Międzynarodowych Targów Mody oraz wszyscy zainteresowani branżą tekstylną. Poprzednia edycja miała miejsce w dniach 16-18 listopada 2017 i okazała się wielkim sukcesem: 20 000 klientów, 400 wystawców i setki udanych kontraktacji.

Odwiedź Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile: sprawdź trendy w tkaninach i wyróżnij swoją kolekcję na nadchodzący sezon!

Jesteś producentem związanym z branżą tekstylną? Zapytaj o dostępność miejsc wystawienniczych