Konkurs MasterSzew

Najdrożsi uczestnicy konkursu, MasterSzew!

W momencie rozpoczęcia konkursu dowiecie się jaki wykrój iNEEDle został wybrany przez nas do modyfikacji, jakie macie materiały do dyspozycji oraz jak możecie wykorzystać ubrania przekazane nam przez gwiazdy z celebrity2use do przeróbki w celu stworzenia swojego niepowtarzalnego projektu. Krótko mówiąc czeka Was iście gwiazdorska niespodzianka!
Będziecie podzieleni na dwie grupy: profesjonaliści szyją 20.11, a hobbyści 21.11. Liczy się głównie kreatywność i pomysł na własną interpretację/przerobienie wykroju oraz ilość wykorzystanych materiałów pochodzących z gotowych ubrań gwiazd. Wasze, powstałe w ciągu 6 godzin „szycia na żywo” prace zostaną ocenione, a ostatniego dnia targów tj. 22.11.2019 r. będą prezentowane podczas ciekawej wystawy, na której Wasze projekty będą podlegały także głosowaniu publiczności.
Wasze dzieła zostaną później przekazane do celebrity2use, który wspiera m.in. projekt Bank Ubrań. Celem projektu Bank Ubrań organizowanego przez Fundację Program Pomocy Pierwsza Praca, jest wsparcie obecnych i byłych wychowanków ośrodków opiekuńczo-wychowawczych jak również rodzin zastępczych w ich staraniach o pierwszą pracę.
A żebyście mieli na to wszystko siłę, to podczas konkursu będziecie mieli przerwę na lunch i otrzymacie wspaniały posiłek od Kury Warzyw!
Do wygrania są wspaniałe nagrody m.in. maszyny do szycia marki Janome, kursy szycia i konstrukcji, zestawy wykrojów do ubrań, kursy szycia online, vouchery na zakup materiałów oraz warsztaty ze stylistką w Showroomie celebrity2use i Atelier Second Life w Warszawie.

Celem konkursu jest :
– zwrócenie uwagi na problem zbyt dużej ilość ubrań na świecie,
– zachęcenie do przerabiania ubrań i pokazanie, że mogą mieć one drugie życie,
– zachęcenie do kreatywności, tworzenia i samorozwoju,
– wsparcie działań dobroczynnych poprzez przekazanie uszytych ubrań przez uczestników konkursu na wsparcie projektu Bank Ubrań.

Zgłoszenie do Konkursu MasterSzew

Uczestnicy mogą zgłaszać swoje kandydatury TYLKO DO 1 LISTOPADA 2019.

Klauzula informacyjna
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie (kod pocztowy: 05 – 830), przy Al. Katowickiej 62, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000671001, NIP 532544579.Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a lub b ww. Rozporządzenia w celach wskazanych w treści ww. zgód. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody i będą podlegały okresowemu przeglądowi co 2 lata. Pani/a dane osobowe mogą być przekazane osobom trzecim, które przetwarzają dane osobowe w imieniu PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. na podstawie umów powierzenia tj. usługi IT, podmioty świadczące usługi marketingowe, podmioty przetwarzające dane w celu dochodzenia roszczeń i windykacji lub innych. Ma Pan/i możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia, przeniesienia danych oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wniesienia sprzeciwu oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich oraz nie podlegają profilowaniu tj. automatycznemu podejmowaniu decyzji. Kontakt z administratorem możliwy jest pod adresem e-mail: rodo@warsawexpo.eu.

Gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym do Konkursu MasterSzew

Profesjonaliści szyją 20.11.2019r., a hobbyści 21.11.2019r. na Targach Fast Textile!

Profesjonaliści:
1 Agata Aponowicz
2 Małgorzata Hajduk
3 Joanna Andrzejczak
4 Justyna Modlińska
5 Agnieszka Latosiewicz
6 Alina Jońska
7 Monika Urbańska
8 Romana Kryściak
9 Paulina Podsiadła
10 Sylwia Kozak
11 Ada Opiła
12 Magdalena Pająk
13 Olena Afanasyeva
14 Paulina Owczarek
15 Marlena Dutkiewicz

Hobbyści:
1 Klaudia Nasciszewska
2 Marta Piatrevich
3 Dzvenyslava Zozulia
4 Magdalena Sobczak-Santasouk
5 Anna Furmanowska
6 Agnieszka Czech
7 Dorota Wasik
8 Kinga Knapik
9 Agata Piwońska
10 Katarzyna Targowska
11 Justyna Surma-Kubiak
12 Agnieszka Marynowska
13 Marzena Sikora
14 Klaudia Janikowska
15 Paweł Dutkiewicz