Banaszczyk Maszyny Szwalnicze na Fast Textile 2019

Firma Banaszczyk Maszyny Szwalnicze wyposaża szwalnie, tapicernie i zakłady krawieckie w maszyny i urządzenia szwalnicze oraz automaty szwalnicze produkowane na zamówienie.

Na targach firma zaprezentuje automatyczną krojownię oraz system przygotowania produkcji GEMINI CAD (służący do konstrukcji m.in. odzieży i tapicerki). Są to nowoczesne rozwiązania, które znajdują zastosowanie w szwalniach, tapicerniach i zakładach krawieckich o przeróżnych profilach działalności.

Na stoisku firmy Banaszczyk Maszyny Szwalnicze (stoisko nr 101) można będzie na własne oczy przekonać się, jak inwestycja w nowoczesne technologie zwraca się w postaci oszczędności i o wiele większej wydajności produkcji.

Przez trzy dni targów można będzie uczestniczyć w pokazach cięcia na automatycznej krojowni oraz wziąć udział w prezentacji programu do konstrukcji odzieży i planowania produkcji GEMINI CAD X19. Firma wystawi też nowoczesne maszyny szwalnicze, przeznaczone do użytku przemysłowego, ale również do szycia w domu. Na miejscu można będzie usiąść przy maszynach i przekonać się, że szycie weszło w nowy automatyczny wymiar.

Warto odwiedzić stoisko nr 101, żeby dowiedzieć się jak usprawnić pracę swojego zakładu. Przy okazji można będzie otrzymać zaproszenia na szkolenia z programu oraz atrakcyjne rabaty na asortyment znajdujący się w sprzedaży firmy Banaszczyk Maszyny Szwalnicze.

W ofercie firmy można też znaleźć części zamienne do maszyn, akcesoria oraz igły. Na swoim stoisku, oprócz maszyn, firma zaprezentuje możliwości automatycznej krojowni oraz systemu przygotowania produkcji (m.in. konstrukcja odzieży czy układy kroju).

Do zobaczenia na VI edycji Fast Textile 20 – 22 listopada w Ptak Warsaw Expo ‼️‼️