Konkurs #SewingFashionMeeting

Konkurs dla Influencerów #SewingFashionMeeting 2019

Pochwalicie się umiejętnościami współpracy, szycia i stylizacji w konkursie #SewingFashionMeeting 😍 ‼

Mamy dla Was challenge, w którym Para – blogerka szyciowa i modowa mają za zadanie zaprojektowanie i uszycie interpretacji spódnicy o linii A oraz zaprezentowanie stylizacji sylwetki z wykorzystaniem tej spódnicy podczas VI edycja Fast Textile / 6th Fast Textile Fair 22 listopada 2019 w Ptak Warsaw Expo😍

Na pary finalistów czekają m.in. semestr nauki i kursy stylizacji, projektowania czy fotografii w Krakowskie Szkoły Artystyczne oraz nagrody rzeczowe książki autora Pracownia Jan Lesniak.

Fast Textile Międzynarodowe Targi Tekstylne we współpracy z Sewing.Bloggers.Poland i Pracownia Jan Lesniak podczas kolejnej edycji odbywającej się w dniach 20-22 listopada 2019 przygotowali interaktywną przestrzeń dla odwiedzających, fanów i amatorów szycia. W strefie o wielkości ponad 1 000 m2 odbywać się będą warsztaty, spotkania, panele dyskusyjne, a przestrzeń będzie otoczona powierzchniami promocyjnymi firm, które biorą udział w wydarzeniu.

To będzie prawdziwe święto dla szyciomaniaków!

Organizatorami są:
Fast Textile Międzynarodowe Targi Tekstylne
Ptak Warsaw Expo
Sewing.Bloggers.Poland
Krakowskie Szkoły Artystyczne

Partnerami są:
Pracownia Jan Lesniak
Fabric Shop
Impall Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
DOUSA Maszyny Do Szycia Jacek Wojasiewicz

REGULAMIN KONKUSRU

Zgłoszenie do #SewingFashionMeeting

Uczestnicy mogą zgłaszać swoje kandydatury TYLKO DO 11 PAŹDZIERNIKA 2019. Wydarzenie odbywać się będzie w ramach Fast Textile x #WartośćSzycia 2019.

Klauzula informacyjna
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie (kod pocztowy: 05 – 830), przy Al. Katowickiej 62, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000671001, NIP 532544579.Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a lub b ww. Rozporządzenia w celach wskazanych w treści ww. zgód. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody i będą podlegały okresowemu przeglądowi co 2 lata. Pani/a dane osobowe mogą być przekazane osobom trzecim, które przetwarzają dane osobowe w imieniu PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. na podstawie umów powierzenia tj. usługi IT, podmioty świadczące usługi marketingowe, podmioty przetwarzające dane w celu dochodzenia roszczeń i windykacji lub innych. Ma Pan/i możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia, przeniesienia danych oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wniesienia sprzeciwu oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich oraz nie podlegają profilowaniu tj. automatycznemu podejmowaniu decyzji. Kontakt z administratorem możliwy jest pod adresem e-mail: rodo@warsawexpo.eu.