DIAMENTY FAST TEXTILE 2016

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile to najważniejsze wydarzenie polskiej branży tekstylnej oraz miejsce kreowania trendów. Już po raz trzeci imprezę uświetni uroczystość rozdania prestiżowych Diamentów Fast Textile, nagród dla najlepszych firm z Polski i zagranicy.

Gala Diamentów jest jedną z kluczowych tradycji Targów Tekstylnych. Nagrody przyznawane są wśród wystawców Fast Textile, jako wyraz uznania dla kreatywności i wkładu w rozwój branży odzieżowej. Spośród setek wystawców z całego świata wyróżnieni zostaną ci, których produkty cechują najciekawsze rozwiązania i najlepsza jakość. Podczas poprzedniej edycji nagrody powędrowały do takich firm, jak: Union Knopf, Colourama, Taiwan Textile Federation, Sico Polska, Wimar Tech czy Karina Design.

Targi Fast Textile to niepowtarzalna szansa, aby zdobyć wyróżnienie w jednej z poniższych kategorii:

  • INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE ROKU 2017
  • PRODUKT ROKU 2017
  • NOWOŚĆ ROKU 2017
  • NAJLEPSZY POLSKI WYSTAWCA 2017
  • NAJLEPSZY ZAGRANICZNY WYSTAWCA 2017
  • KREATOR TRENDÓW 2017

Nadchodząca edycja Fast Textile odbędzie się w zupełnie nowej lokalizacji: Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo. Zapraszamy serdecznie do Nadarzyna pod Warszawą w dniach 17-19 listopada 2016.

Zgłoś swoją kandydaturę już teraz! Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Udział w konkursie jest bezpłatny dla wszystkich uczestników.


Zgłoszenie do konkursu - Pobierz

Regulamin konkursu dostępny - Pobierz

 

FaLang translation system by Faboba